اخبار ویژه

  رعایتی نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا از خط تولید ایران خودرو بابل بازدید کرد

کد خبر : 19799
چهارشنبه 30 فروردین 1402 - 14:22
بازدید حجت الاسلام  رعایتی نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا از خط تولید ایران خودرو بابل بازدید کرد


به گزارش روابط عمومی بسیج کارگری؛ نماینده ولی فقیه سپاه کربلا بهمراه مسئول سازمان بسيج کارگران و کارخانجات استان و مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مازندران از خط تولید سایت ایران خودرو در شهرستان بابل بازدید کرد.

حسینیان در حاشیه این بازدید گفت: استان مازندران با جمعیت بالای نیروی انسانی متخصص وتحصیلکرده، پتانسیل بالایی در رشد صنعتی دارد که می‌توان با استفاده بهتر و بهینه از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد. 
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان به نقش اشتغال و سرمایه گذاری مشروع بر بهبود وضع اقتصادی و رشد استان اشاره کرد و اظهار داشت: سپاه استان همواره با همراهی سایر نهاد‌ها و سازمان‌های مرتبط از سرمایه گذاری‌ها حمایت قانونی کرده است. 
وی در ادامه تصریح کرد: می‌توان با بهره‌گیری از فناوری‌های روز و نخبگان در عرصه صنعت در کشور و استان گام‌های موثر و مثبتی برداشت.

وی با اشاره به آمادگی کامل سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران برای حل مشکلات و تعاملی تولید گران و صنعتگران، خاطرنشان کرد: با مطرح شدن برخی مشکلات از سوی تولید کنندگان و صنعتگران پس از طرح در ستاد رفع موانع تولید استان به بررسی برخی مشکلات ورود پیدا کرده و با تصویب آن در این ستاد حل مشکل صنعتگران لازم الاجرا خواهد بود.

ارسال توسط : مازندران مازندران
بازدید
دیدگاه