اخبار ویژه

از کارخانه نیمه تعطیل شده تراورس بازديد کرد

کد خبر : 18393
سه شنبه 14 تیر 1401 - 11:32
مسئول سازمان

حسینیان مسئول سازمان بسیج ‌کارگران و کارخانجات استان مازندران در بازدید از کارخانه نیمه تعطیل شده تراورس، با گزارش مسئولان و مدیران مربوطه در جریان  مشکلات و موانع این واحد تولیدی ق ...

حسینیان مسئول سازمان بسیج ‌کارگران و کارخانجات استان مازندران در بازدید از کارخانه نیمه تعطیل شده تراورس، با گزارش مسئولان و مدیران مربوطه در جریان  مشکلات و موانع این واحد تولیدی قرارگرفت.

حسینیان اعلام کرد : احیای کارخانه های تعطیل ونیمه تعطیل شده و راه اندازی خط های تولید به طور جدی در دستورکار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات قرار دارد.
وی ، با اشاره بر تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص تسریع جهش تولید در کشور، تصریح کرد: دولت سیزدهم با عزم جدی پیگیر احیای صنایع تولیدی در سراسر کشور است.
در این نشست مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات طی چند تماس مستقیم تلفنی قول همکاری و مساعدت مسئولین زیربط برای رفع موانع پیش روی این شرکت را دریافت و ابلاغ نمود
✳گفتنی است این کارخانه بزرگترین کارخانه تولید و اشباع ریل بند (با مواد نفتی) ایران در شیرگاه سوادکوه استان مازندران قرار دارد.
کارخانه اشباع تراورس حدود ۱۷۰۰۰ متر مربع سوله مسقف دارد که بر روی حدود ۱۰ هکتار زمین بنا شده است و تا دهه ۷۰ تنها کارخانه اشباع تراورس در کشور بود که با ورود تراورس‌های بتنی رفته رفته از رونق افتاد. در کارخانه تراورس چوب زیرساخت‌های مناسب برای تغییر کاربری صنایع مختلف تولید می‌شود.

ارسال توسط : webmaster
بازدید
دیدگاه