اخبار ویژه

امام جمعه بابلسر: دستاوردهای انقلاب معرفی شود

کد خبر : 19135
شنبه 19 آذر 1401 - 11:04
امام جمعه بابلسر: دستاوردهای انقلاب معرفی شود

حجت الاسلام قلی پور با اشاره به این که انقلاب اسلامی تحول عظیمی در منطقه و جهان ایجاد کرد، بر ضرورت تبییت و معرفی دستاوردهای انقلاب تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بسیج کارگری؛ حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور، امام جمعه بابلسر  در جلسات هفتگی جهاد تبیین ویژه جامعه بزرگ کار و تولید که به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مازندران برگزار شد،  با اشاره به بیانات امامین انقلاب، بر ضرورت تقویت اتحاد و انسجام  در جامعه تأکید کرد و گفت: وحدت و همدلی حول محور ولایت سبب پیروزی انقلاب شد و در جامعه امروز نیز عامل تداوم راه انقلاب است. 
وی، رمز پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی  را در ایستادگی و مقاومت دانست و با اشاره به نقش وحدت حول محور ولایت در خنثی کردن توطئه دشمنان، افزود: امروز مردم دوستدار دکترین مقاومت و ایستادگی هستند.
امام جمعه بابلسر ادامه داد: باید با حضور در میان مردم به ویژه در روستاها و شهرها و با محوریت مساجد، ارزش ها و خدمات و دستاوردهای نظام اسلامی برای مردم و به خصوص نسل جوان باز گو شود.
امام جمعه بابلسر با اشاره به این که دشمن با تبلیغات دروغین و غیر واقعی می کوشد دستاوردهای انقلاب اسلامی را ناچیز جلوه دهد، افزود: مبلغان دینی و کسانی که تریبون های تبلیغی در اختیار دارند باید دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامی را بیش از پیش برای مردم تبیین کنند.
حجت الاسلام قلی پور با اشاره به این که انقلاب اسلامی تحول عظیمی در منطقه و جهان ایجاد کرد، بیان داشت: امروز ملت ایران در سایه انقلاب و نظام اسلامی در دنیا سربلند و عزتمند هستند.
امام جمعه بابلسر با بیان این که به برکت انقلاب اسلامی کشورمان به پیشرفت های عظیمی در عرصه های مختلف دست یافته است، خاطرنشان کرد: همه این پیشرفت ها در سایه تحریم ها و فشارهای چهل ساله دشمنان علیه انقلاب و نظام اسلامی به دست آمده است.
حجت الاسلام قلی پور با بیان این که امروز دنیا مبهوت پیشرفت های ایران اسلامی در عرصه های مختلف دفاعی، پزشکی، علمی و صنعتی است، تصریح کرد: همه این پیشرفت ها در سایه هدایت های امام راحل، مقام معظم رهبری و ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ ایران به دست آمده است.

ارسال توسط : .. ..
بازدید
دیدگاه