اخبار ویژه

دیدار مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان با مسئول بسیج رسانه استان مازندران

کد خبر : 20760
دوشنبه 6 شهریور 1402 - 13:46
دیدار مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان با مسئول بسیج رسانه استان مازندران

به گزارش روابط عمومی بسیج کارگری؛ در دیدار حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران با حق شناس مسئول بسیج رسانه، که امروز یکشنبه ۲۹ مرداد انجام گرفت بر ضرورت هم اندیشی‌ مستمر و تعیین مصداق‌هایی برای جهاد تبیین به اقتضای شرایط تاکید شد.

حسینیان در این دیدار بر اثرگذار بودن رسانه‌ها تاکید کرد و گفت: امروز رسانه هدایت کننده افکار عمومی هستند و با وجود فضای مجازی این اثر گذاری چندین برابر شده است.
وی با تقدیراز زحمات مجموعه بسیج رسانه استان با اشاره بر توجه بیشتر به رسانه در عصر حاضر و انجام برنامه‌های مبتنی بر دوران حاضر ‌بیان کرد؛ جهاد تبیین و استفاده از ظرفیت ها ،تشکیل جبهه واحد رسانه، تقویت رسانه ها سرکشی از رسانه ها ، تجلیل از خبرنگاران برتر، حضور رسانه ها در همه عرصه های انقلاب ، همدلی و وفاق همه نیرو های ارزشی رسانه برای پیشبرد اهداف و آرمان‌ های انقلاب اسلامی مهم و باید اولویت بسیج رسانه باشد.
حق شناس مسئول سازمان بسیج رسانه استان نیز در این دیدار با تقدیر از زحمات و فعالیت‌های انجام شده وپشتیبانی فرماندهی سپاه از مجموعه بسیج رسانه گزارشی از فعالیت‌های این سازمان ارائه کرد.
در این نشست در خصوص فعالیت‌های بسیج رسانه و اهمیت آن در جامعه امروز بخصوص جامعه بزرگ کارگری و کارفرمایی بحث و تبادل نظر شد.

ارسال توسط : مازندران مازندران
بازدید
دیدگاه