اخبار ویژه

فرهنگ کار جهادی و خدمت صادقانه با اندیشه و مولفه های امامین انقلاب در بین آحاد جامعه باید نهادینه شود. به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگری استان؛ سید جواد حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران در حاشیه همایش جهاد تبیین که به

کد خبر : 18973
چهارشنبه 18 آبان 1401 - 09:29
فرهنگ کار جهادی و خدمت صادقانه با اندیشه و مولفه های امامین انقلاب در بین آحاد جامعه باید نهادینه شود.   به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگری استان؛ سید جواد حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران در حاشیه همایش جهاد تبیین که به

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگری استان؛ سید جواد حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران در حاشیه همایش جهاد تبیین که به میزبانی شرکت فولاد آلیاژی یزد برگزار شد ، بیان داشت : 
با توجه به تبیین برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در سطح جامعه ، ترویج فرهنگ کار جهادی و خدمت صادقانه با اندیشه و مولفه های امامین انقلاب بایستی نهادینه شود .

حسینیان در این جلسه با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مدظله العالی در حوزه جهاد تبیین که اشاره فرمودند : یک امر واجب عینی و فوری است ،  اظهار داشت : جهاد تبیین باید در همه حوزه‌های مختلف از پیشرفت ها علمی ، صنعتی و پزشکی تا راهبرد های مهم و عملیاتی نظام تشریح شود و لازم است همه ما به این مسئله مهم و حیاتی در راستای تکیه بر توان داخلی و کمک به معیشت مردم و رفع بیکاری و.... تلاش کنیم.
وی در ادامه گفت:انقلاب اسلامی ایران با بیش از 40 سال تجربه و ایستادگی ، تمدن های شیطانی دنیا را به چالش کشیده و امروز شاهد آن هستیم که دشمنان با دهن کجی، اقدام به قرآن سوزی و اهانت به ارزش های دینی می کنند و اینها نشان از شکست و افول دشمنان است .
وی در ادامه به تحقق شعار سال تاکید وتصریح کرد: مجموعه بسیج کارگری بعنوان مأمن بایستی با شناسایی واحدهای تولیدی دانش‌بنیان و برنامه‌ریزی موثر برای کمک به این واحدهای اقتصادی و رسیدن به ایران قوی اقدام لازم را به عمل آورند.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان با تأکید بر اینکه مدیران نسبت به مرتفع نمودن مسائل و مشکلات و ارتقا سطح معیشتی جامعه بزرگ کارگری اهتمام ویژه داشته باشند، خاطرنشان کرد: باید با همکاری و هماهنگی مسئولان دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها، سرمایه‌گذاران و...  واحدهای تولیدی و اقتصادی را زیر چتر حمایتی قرار دهیم و با کاهش بروکراسی اداری برای ورود به بازار هدف ، علاقمندان جهت سرمایه گذاری و فعالان اقتصادی را حمایت نماییم.

ارسال توسط : مازندران مازندران
بازدید
دیدگاه