اخبار ویژه

مدیریت جهادی و انقلابی لازمه حل مشکلات کشور و رسیدن به تمدن نوین اسلامی است 

کد خبر : 19332
دوشنبه 26 دی 1401 - 11:31
مدیریت جهادی و انقلابی لازمه حل مشکلات کشور و رسیدن به تمدن نوین اسلامی است 

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلا مازندران گفت: مدیریت جهادی و انقلابی لازمه حل مشکلات کشور و رسیدن به تمدن نوین اسلامی است. 

سیدجواد حسینیان در جلسه شورای هماهنگی کار و رفاه شهرستان بابلسر که با حضور حجت الاسلام والمسلمین قلی پور امام جمعه، باقری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، قلی پور باقری فرماندار، رمضانی رئیس اداره کار، پورهادی رئیس بیمارستان شفا و روسای بانک های عامل بابلسر در امور کارگشایی و اشتغال آفرینی همراه بود، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها حاج قاسم سلیمانی اظهارداشت: امیدواریم با پیمودن راه شهدای عزیز و مدافعان حرم، در مسیری که این عزیزان ترسیم کردند ثابت قدم باشیم و در نهایت، شهادت در راه اسلام و انقلاب نصیب ما شود. 

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در بحث قشر شریف و زحمتکش کارگری گفت: معظم له سه نکته مهم؛ ایجاد فرصت شغلی، تقسیم رابطه کار و سرمایه و مسئله امنیت شغلی را همواره مورد تاکید قرار می دهند. 

حسینیان با اشاره به آسیب های امروز جامعه کارگری، رسالت برگزاری جلسات شورای کار و رفاه اجتماعی را هماهنگی و هم افزایی بین دستگاهها برشمرد و افزود: از آنجاییکه در جامعه جوانان زیادی جویای کار هستند، ولی در مقابل، بسیاری از شرکت ها و مجموعه های تولیدی دنبال نیروی کار می باشند. 

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات مازندران با اذعان به اینکه؛ تشکیل بنگاه های کاریابی بعضا موجب بنگاه داری شده است گفت: این اقدام به عنوان یک عیب محسوب می شود که امیدواریم با کم شدن واسطه ها، ارتباط بین دستگاهها نزدیک تر شود.
.
حسینیان تصریح کرد: قشر زحمتکش کارگری از بدو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، در دوران طلایی دفاع مقدس و در همه صحنه های انقلابی در جبهه اقتصادی، جنگ نرم و جنگ سخت در خط مقدم بودند و پیوسته پای انقلاب و دستاوردهای آن و اسلام عزیز ماندند و در اوج اغتشاشات اخیر، علیرغم فتنه دشمنان، تمام تلاش خود را انجام دادند که صف خود را از صف اغتشاشگران جدا کنند و اگر هم اعتراضی بود در چارچوب مشخص قانونی حضور پیدا کرده و مطالبات خود را اجرایی و بیان کردند. 

وی در ادامه با قدردانی از دولت سیزدهم که برای نخستین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بیشترین درصد افزایش حقوق کارگران که ۵۷ درصد بوده است را اعمال کرد و در پی آن، مطالبات بازنشستگان نیز برآورده شد و امید است با نگاهی ویژه، این موضوع پیگیری شود. 

سیدجواد حسینیان در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در بحث تکریم ارباب رجوع رهبر معظم انقلاب اسلامی، جلب اعتماد و مردمی کردن کار، همدردی و اخلاق خوش مسئولان، آسانی و روانی امور اداری برای مردم، رعایت امانتداری در انجام کار و پاسخگویی به نیاز مردم را موجب جلب نظر و رضایت مردم دانستند که در نهایت موجب شیوه نگاه فرد به نظام خواهد شد. 

وی در خصوص برخورد دردمندانه و دلسوزانه با مردم افزود: بنا به فرمایش رهبری، کار ضعیف از سوی مدیران مساوی است با بدبینی مردم به نظام، که اگر رابطه قلبی با مردم نباشد این کشور قابل اداره نیست.

حسینیان با تاکید بر اینکه نگاه جهادی و‌ انقلابی باید در کشور حکم فرما شود افزود: با نگاه جهادی و انقلابی مطمئنا بسیاری از مشکلات کشور حل و مسیر رسیدن به تمدن نوین اسلامی با شتاب بیشتری طی خواهد شد. 

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه امروز مردم تشنه خدمت و محبت هستند اظهار داشت: برگزاری چنین جلساتی با نگاه ویژه امام جمعه بابلسر، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران و فرماندار بابلسر موجب هم افزایی و ‌همدلی بیشتر در جهت کمک رسانی و یاری رساندن به مردم می شود که در نهایت موجب موفقیت و سربلندی ما مسئولین خواهد بود. 

وی همچنین بیان کرد: در بحث تشکیل پایگاه های مقاومت بسیج و جذب کارگران و مجموعه مخاطب بسیج، حوزه بسیج اداری کارگری با همکاری مضاعف فرمانداری، اقدامات بهتری را در این راستا انجام دهند. 

حسینیان در خاتمه، به ایفای جهاد تبیین در ادارات و جامعه هدف در مجموعه مراکز تولیدی و صنعتی اشاره و تاکید کرد و با حمایت از طرح صندوق کارآفرینی امید، به عنوان هر روستا یک محصول، اجرای این طرح را مفید و تاثیرگذار در زمینه گردشگری، صنعت و کشاورزی برشمرد.

ارسال توسط : مازندران مازندران
بازدید
دیدگاه