اخبار ویژه
در استان مازندران رخ داد:

بازديد از کارخانه تجهیزات پزشکی سینا سوادکوه شمالی

کد خبر : 18401
سه شنبه 14 تیر 1401 - 11:53
کارخانه تجهیزات پزشکی سینا

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران از کارخانه تولیدی تجهیزات پزشکی سینا سوادکوه شمالی بازدید و با مسئولان و کارگران این کارخانه دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران از کارخانه تولیدی تجهیزات پزشکی سینا سوادکوه شمالی بازدید و با مسئولان و کارگران این کارخانه دیدار و گفت و گو کرد.

حسینیان هدف از این بازدید را بررسی فعالیت و توانمندی این شرکت و شناسایی نقاط ضعف و ارائه راهکارهای کاربردی برای توسعه و تقویت این مجموعه جهت ایجاد اشتغال برشمرد.

در این بازدید مباحثی از قبیل، تسهیلات و مشکلات پیش روی این شرکت ها مطرح و مورد پیگیری قرار گرفت.

در این دیدار هماهنگی دریافت مجوز از سازمان غذا و دارو به جهت فاز جدید تولید پد الکلی برای این شرکت بعمل آمد.

واحد تولیدی تجهیزات پزشکی سینا سوادکوه شمالی تولیدکننده تجهیزات پزشکی در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ مترمربع و زیربنای 4000 مترمربع و با حجم سرمایه گذاری 250 میلیارد ریال ساخته شده که با بهره برداری از این واحد تولیدی، زمینه اشتغال ۴۸ نفر فراهم شده است.

واحد تولیدی تجهیزات پزشکی سینا سوادکوه قادر است سالانه یک میلیون اسکالپ، یک میلیون آنژیوکت، یک میلیون سه راه آنژیوکت، 80 هزار انواع چسبهای ضد حساسیت، ۵۰۰ هزار دستکش معاینه، ۵۰۰ هزار دستکش جراحی، یک میلیون کانتر قلبی و عروقی، یک میلیون کانترتیوب بیهوشی و ۴۵۰ تن بسته‌بندی تجهیزات یکبار مصرف پزشکی تولید کند.

انتهای پیام/

ارسال توسط : مدیر فنی
بازدید
دیدگاه